2017 Türkiye İzmir Foça Butik Otelleri

0
38

Foça Butik Otel İzmir’den 70 km uzaklıkta bulunan Foça, barış ve şıklığın birlikte bulunduğu butik otellerinden bahsediyor. Eşsiz ve birbirinden farklı tasarlanmış odalarda tatilin keyfini yaşayabilirsiniz. Denizin sırtının dağlara dayandığı noktada, yeşil ile mavi birbirlerini kucaklıyor. Foça’nın kalbinde Yunanlılardan kalmış tarihi binalar zamanla butik oteller haline geldi. Foça butiklerinden her biri ayrı bir hikayeye sahiptir. Kent kompleksinden uzaktaysanız ve barış arıyorsanız, seçiminiz bu butik otellerden biri olabilir.

Foça butiklerinin bazı odaları romantiktir ve bazı odalar antik odalara sahiptir. Hangisini seçerseniz seçin, eşsiz bir tatil sizi bekliyor olacak.

Foça butiklerinde ünlü Ege lezzetleriyle tanışabileceksiniz. Her butik otelin kahvaltısı farklı lezzetlerden oluşmaktadır. Kahvaltıda bazı butik oteller mümkün olduğu kadar doğal ürünleri kullanmaya özen gösteriyor. Ürünlerini kendi bahçelerinde konuklarıyla paylaşmayı severler, misafirlerini bahçelerine davet ederler ve doğal ürünlerden toplarlar.

Güvenle ev sahipliği yapabileceğiniz bu oteller, günün konforuyla birleştirilir ve farklı ve farklı bir şekilde dekore edilmiştir. Foça butik otelleri’nde konaklayarak evinizin rahatlığını hissedebilirsiniz; evinizde olduğu gibi hissedin. Otellerde 5 çay lokumu var ve lezzetli yemeklerinizi birbirinizle yudumlayabilirsiniz.

Ege’nin tüm güzel renk ve zevklerini Foça sokaklarında ve orijinal mimari Foça butiklerindeki her ayrıntıyı göreceksiniz.

Foça’daki butik oteller merkeze yürüme mesafesindedir. Arka tarafta güzel butik oteller var. Bu butik otel, gürültüden uzakta, değerli konukları için huzurlu bir tatil sunan bir ströstenstır.

İş, kültür ve turistik amaçlı Foça butik otelleri seçebilirsiniz. 12 ay hizmet etmek seyahat planınızı kolaylaştıracaktır. İş hayatından bıkmak için kış aylarında vakit harcıyorsunuz.

Bu butik oteller sizi şehir alışkanlıklarınızdan uzak tutmayı ve sizi huzurlu bir ortamda ağırlamayı hedefliyor. Kendinizi huzur dolu tatil evinizde rahatlatın. Böylece, sıcak bir aile atmosferinde, Foça’da tarihi bir dokunuşla nostaljiyi yaşayarak hoş bir tatil geçireceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here