2017 Türkiye İzmir’in Gözdesi Foça Otel 1887

0
43

Foça Otel, özellikle sakin, huzurlu ve mavi kokulu bir tatil geçirmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Küçük bir boyuta sahip çok özel bir koya sahip olan Foça, merkezle kısa sürede sizi cezbede başarılı olacaktır. Bu balıkçı kasabasında tarihe kadar uyanmak isterseniz, tatlı bir huzur ve lavanta kokularıyla güneşin altında İzmir Foça Oteli’nde seçim yapın. Merkezine yakın, sürekli yenilenen, ancak tarihi dokusunu hiçbir zaman kaybetmeyen temiz ve güvenilir hizmetleri ile lüks otellerden ve büyük tatil köylerinden kaçmayı ve tatilin kucağında biraz barış isteyenler için Foça benzersiz bir deneyim sunuyor. mavi. Ege’nin sıcak ve samimi insanları tarafından işletilen, her gün gülümseyen personeliyle İzmir Foça Otellerinizde özel tatillerinizi güzel anılarınızdan kurtarmak için en iyi seçim olacaksınız.

Foça 1887 Otel

Foça Butik Otel İzmir’de Ege ve Belkie Bölgesinde yaşlanmakta; Deniz, güzel kızların, erkek çocukların ve keçilerin bir kez daha bakmak istedikleri en özel şehirlerden biridir. Geçmişte, Smyrna olarak bilinen şehir, uçurumdan bir gün önce gündelik ulaştı. Tarihçilere göre, en az 8000 yıllık bir geçmişe sahip olan İzmir birçok imparatorluğun tarihini barındırma döneminde çok önemli bir yere sahiptir. John, Galen, Heraklit, Homeros gibi pek çok meşhur ünlü kapıları açan Cleopatra’nın tutumu, Dario Moreno, bu güzel şehre, limana ve fuarlara açılan ünlü kapılar da büyük önem taşıyor.

Foça Otelleri "Güzel İzmir" adıyla bilinen adı kendisinin yanı sıra, güzel ve samimi olan bu şehir, bir zamanlar yüzlerce yerde sizi ziyarete gelmeyi beklemektedir. Merkezde Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Konak Vapur İskelesi, Alsancak Sevgi Yolu, Kıbrıs Şehit Caddesi, İzmir Kordon, İzmir Arkeoloji Müzesi, İnciraltı gibi alanları görebilirsiniz ve kendinizi mavi sulara atmaya niyetlisiniz Ege, Bodrum, Foça, Çeşme, Dikili, Urla, Karaburun, güzel ve çekici köylere adım atabilirsiniz.

Kaynak: İzmir – Foça

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here