Pleksi - Pleksi Kesim
Pleksi - Pleksi Kesim

Pleksi, 1958 yılında İstanbul’un Bomonti ilçesinde kurulan fabrikada pleksiglas sektöründe firmamız üretime başlamıştır. Yukarıdaki resimde fabrikadaki personel kolektif görünmektedir. Konusunda uzmanlaşmış firmamız bir aile şirketidir. O gün PLEXY şirketi, merdiven merdiveninden mobilya, özel tasarım, plexiglas üzerindeki ithal boru ve çubuklara kadar ürün yelpazesini genişleterek hizmet vermeye devam ediyor.

Morpleksi

60 yıllık tecrübeye sahip olan Plexi şirketi, ithal pleksiglas boruların ve çubukların ana distribütörüdür. Plexi Company, satranç setlerinden şişe prototiplerine, yemek tablolarından rahle modellerine kadar, fanın özel tasarımlarını üretmek için pleksiglas (akrilik) malzemeler kullanıyor.

Pleksi Kesim

Pleksi Kesim, boru (çap: 8 mm – 1000 mm), çubuk (çap: 3 mm – 200 mm), profiller ve kütükler her zaman listelenmiş boyutlarda stokiometriye sahiptir. Plexi boruları, boruları ve çubukları müşteri talebine uygun olarak istenen çap, uzunluk ve et kalınlığı ile özel olarak ithal edilmektedir.

Önal Pleksi

Firma, şirket tarafından ithal edilen pleksi çubuklarını ve kütükleri şekillendirmekte ve ayrıca pirinç ve paslanmaz krom bağlantı elemanları kullanmaktadır ve merdiven raylarının montajını titizlikle bir butik tarzı ile gerçekleştirmektedir. Plexi Şirket, yaklaşık 110 ithal ürüne sahip ürün grubunu perakende ve toptan satış fiyatlarında satmaktadır.

Sistem Pleksi

Ön plekside bulunan fırın ve pleksi üfleme makineleri ile üfleme fanı ve kutusu arzu edilen ebat, kalınlık ve şekillerde olmaktadır. İstanbul Önal Plexi silindir en ucuz şeffaf pleksi boru, akrilik boru fiyatları ve çeşitli ebat ve kalınlıktaki satışlar, pleksi sistemlerinde kapalı alanlardaki iç ve dış plexi boruları, her yerde çok farklı bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olabilir.

Net Pleksi

Ahşap, kağıt, karton, deri, pleksiglas, ürünlerin kesilmesi, büro tabelaları, plakalar ve masa üretimi konularında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Etiket, broşür, tanıtım standı, ürün sergileme standı, Çizim Kutusu, Dilek Kutusu ad üretimi, yaka adı ve oryantasyon plakaları üretimi.

Pleksi

Plexi ile yapılan dekorasyon ve diğer malzemeler (Akrilik) Plexi Dekorasyon Çalışmaları Plexiglas Etiketleri ve Eklem Güvenliği Aynaları Plexi Cam Mektupları Plexi Kozmetik ve Parfümeri Pleksi Kutuları Pleksi Lamba ve Aydınlatma Tıbbi Pleksi Müzesi ve Sergi Pleksi Tabletleri Tekne ve Yat Camları Uyarı Panelleri Pleksi Ürün Standları Pleksi Makinesi Örtüleri Pleksi Lazer Kesim Pleksisi..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here