Pleksi Nedir, Nerelerde Kullanılır? – Morpleksi.com

0
53

[b][url=http://www.morpleksi.com/]Pleksi[/url][/b] Malzeme genellikle kalınlığı 1.5 ila 2.5 mm arasında değişen çeşitli boyutlarda levha plakalar biçimindedir. Pleksi materyalinin bir diğer adı Pleksiglas’tır. Şeffaf ve yarı saydam olmanın yanı sıra renkli tabaklar olarak da kullanılabilir. Günümüzde özellikle reklamcılık sektörü malzemelerin vazgeçilmez kullanımı haline gelmiştir. Çünkü cam yerine pleksi kullanımı daha sağlıklı ve avantajlı bir konumdadır. Pleksiglas Nasıl Kesilir Çalışırken cam malzemelerle karşılaştırıldığında kırılma sırasında yaralanmaya neden olmaz, ancak çeşitli kalıplarla yerleştirmek daha kolaydır. En çok kullanılan madde olarak da tercih edilir, çünkü daha hafif ve daha az tehlikelidir. Pleksiglas kesim.

Pleksi

Çeşitli kimyasallarla 90 ° C ile 115 ° C arasında yumuşama istenilen şekli verir ve sonuç farklı alanlarda kullanıma hazırdır. Pleksi üretiminin tek dezavantajı, sıcaklığa duyarlı olması ve çabucak yanmasıdır. Pleksiglas karaköy.

[b]Plexi Alanları Nerede Kullanılır?[/b]

Pleksi kullanım alanları esas olarak açık ve kapalı reklamcılık için kullanılır. Dışarıda gördüğümüz tüm işaretlerin ana malzemesi pleksus’tur. Harfler içinde kolaylıkla şekillendirilebilen ve kesilme özelliği ile yerleştirilmiştir. Daha sonra ışıklandırma yardımıyla masalar renkli ve çeşitli görünümlerle süslenmiştir. Buna ek olarak, plakalarda ürün sergileme standları, kozmetik sehpaları, gözlük standları ve dijital baskı da kullanılmaktadır. Ayrıca, şeffaflığı ve istikrarı göz önüne alındığında, tekne ve yat camı olarak kullanımı hızla yaygınlaştı.

Pleksiglas ile yapılabilen stand, tabela, cam gibi çeşitli işlevler haricinde, bugün yaygın biçimde kullanılan fuarlar için vazgeçilmez bir malzeme haline geldi. Plexiglas, son yıllarda önde gelen reklam ve tanıtım arayüzü olmuştur. Pleksi üreten şirketler, endüstri ve üretim alanında lider olan Morpleksi.com’dur ve gereksinimlerinize göre tasarımlar çıkararak en çok sevdiğiniz arayüzü üretmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarım ve dijital baskı çalışmalarının birinci plenum üzerinde yapılması ve numunelerin hazırlanması ve onaylanması durumunda seri üretim geçti. Plexi fiyatları Diğer madenlere kıyasla çok ekonomik ve ekonomik olan pleksi materyali ile değerli müşterilerimizin yeni yüzü olmaya devam ediyoruz. Herhangi bir sorunuzu, Moradeksi.com aracılığıyla Yada irtibat sayfamızdan veya faks veya e-posta yoluyla telefon numaranız aracılığıyla web sitemize iletebilirsiniz. Pleksi yapıcılar Müşterilerimiz temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracak ve size en uygun pleksi çözümünü sunmamıza yardımcı olacaktır.

http://www.morpleksi.com/pleksi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here