Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

0
128

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak,  yatakta pozisyon almada zorluk çekenler veya gelecek hayatta yatağa bağımlı olanlar için tasarlanmıştır. Sağ, orta ve sol pozisyonlarda, kişinin pozisyonunu yaklaşık 20-25 derece açı ile 8 dakika otomatik olarak alır. Bu hasta, günün her saatinde bedbug riskinden uzak durur ve eğer açıldığında bedbug’ün iyileşmesine yardımcı olur. 24 saat kesintisiz çalışma. Sns 8000 t havalı yatak Arkadaşınız geceleri hastanızı konumlandırmak için sizi uykudan uyandırmak zorunda kalmaz. Vücut ağırlığı aygıta programlanır ve rahatlık ideal basınca ulaşılır. Sinaps SNS 8000 T tipi boru tipi hava borusu tasarımı. Sinaps sns 8000 t fiyat Bu yeni basınç ayarlama sistemi A + B + C hava borularının ayarlanmasına izin verir.

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak, Tabakalar en yeni “Poliüretan” teknolojisinden üretilir ve talep edildiğinde imha edilebilir. Yatak örtüsü su geçirmez ve hava geçirgen. Temizleme ve kurulum son derece kolaydır. Yatağın üzerinde kuru kalması için altı havalandırma. Sns 8000 t yeni ekonomik pozisyonlu havali yatak sistemi fiyatı noktası vardır. Böylece basınç baskısının önlenmesinde en önemli faktörlerden biri olan nemi uzaklaştırır. Cihaz üzerindeki bir düğme sayesinde hasta, yatakta temas noktalarındaki. Basınç sistemini hem konumlandırıp hem de değiştirebilir ve. Böylece ideal bir koruma sağlayabilir ve varsa yatak yaralarının sinaps havalı yatak yaralarını tedavi edebilir.

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak, Sinaps SNS 8000 T hava yatağı, rekabetçi ürünlere kıyasla nispeten ekonomiktir. 200-230 kg’a kadar olan hastalarda kolayca kullanılabilir. Üründe acil müdahale gerektiği zaman sistem müdahale etmeyecek şekilde bir çift CPR (acil boşaltma sistemi) bulunmaktadır.

Havalı Yatak

Patlama veya hava boruları patlaması. Pozisyonlandırma özellikli havalı yatak durumunda, ürün yalnızca ilgili hücrenin değiştirilmesi ile uzun yıllar kullanılabilir. Cihazdaki alarmlar ile, kullanıcı sistemdeki düşük basınç veya arıza durumunda görsel olarak uyarır. Böylece, hasta maksimum düzeyde ürünün avantajlarından yararlanır. Gerçekleştirilen pnömatik yatak ölçümleri 200 x 90 x 20 cm’dir.

Şifa Hasta Yatakları

Hava yatağında pozisyonlandırma konusunda zorluk çeken ya da hava yatağında bir sonraki. Yaşam kalitesini geçirecek olan kısmen hasta olan hastalar için tasarlanmış bir üründür. DOĞRU / ORTA / SOL otomatik olarak pozisyon yaklaşık. 20-25 derece arasında konum aldırır.b pozisyonda otomatik olarak kişi. 8 dakika boyunca sinaps sns 8000 t1 her saat uzakta yaralanma riski hastanızdan. Yatağınıza tedavi ederseniz yara açarsanız, açarsanız uyurken hem 24 saat boyunca, hem de. Pozisyon aldıran havalı yatak fiyatları hastanızda ve gece boyunca bu korumayı yapın.

Aracın kilogramını manuel olarak ayarlayabilir ve size ideal bir rahatlık elde edersiniz. Yeni hava yatağı basınç ayarlama sisteminde. A + B + C Bunları basınç ülserlerinin tedavisinde hava tüpünde en. Yeni teknolojiler ve koruma ile tüm istenen özelliklerde hasta bakımı ile tüm sahnelerde yapabilirsiniz. Birleşiminin yeni nesil zamanını kaldırıp istediğiniz zaman üründür.ayrı sayfaları yıkayabilirsiniz. Yaprak, dünyanın her yerindeki en son teknoloji olarak kullanılan. POLYURETHANE malzemeden üretilmiştir ve su en iyi havalı yatak markası geçirmez. Hava geçirgen ve temizlik ve kurulum çok kolaydır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here