Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

0
11
Pozisyon Aldıran Havalı Yatak
Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak, hasta bakımında kullanılan temel tıbbi malzemelerden biridir. Hastalar, yaşamları boyunca ya da ömürleri boyunca yatağa dikkat etmesi gereken hastalar tarafından en çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bireyin derisinde saflık nedeniyle oluşan yatak yaraları oluşumunu engeller. Hastanın yattığı hasta yatağına yerleştirilen pnömatik yataklar çoğunlukla şişirilebilir motor ve şişirilebilir yatak şeklinde iki parçadan oluşmaktadır. Havadar yatak fiyatlarının önündeki havadar yataklar hakkında konuşmalıyız. Hava yastığı üç farklı çeşitte ortaya çıkıyor.

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak, Bu da, yatan yatak fiyatlarındaki farklılıkların sebebidir. Elmas modelin havadar yatağı; Bu hasta havalandırma delikleri bir elmas şeklinde olduğu için yatağa girdi. Baklava modelindeki bu hava kanalları bir şişirici tarafından yönetilir. Yatağın çalışma mekanizması, diğer kanalın havası sönükken bir kanalı havaya uçurmaktır. Böylece basınç sürekli olarak hastaya maruz kalan deride yer değiştirir. Kanal içindeki hava cildin basınç altındaki alanlardan kan akışını hızlandırmasına izin verir. Bu, dokuların, hücrelerin oksijen ile beslenmesini sağlar. Yatağın yaraları suya karışmaz. Pnömatik hasta yatak fiyatları, hava kanallarının havayla dolumundaki farklılıkların olduğu gibi, hava kanallarının konumuna ve hareketliliğine bağlı olarak değişir. Hastanın tedavi periyodu, hastanın ağırlığı ve hastanın hasta ile ilgilenip ilgilenmediğine göre tercih edilmesi gereken havadar hasta yatağı desenine karar verilebilir.

Şifa Hasta Yatakları

Hastanın yatağındaki yaralar hasta yatağının doğru seçimi nedeniyle oyuna girmeyeceğinden hasta hem fizyolojik hem de psikolojik olarak daha rahat ve rahat hissedecektir. Hastada yatak yaraları olması durumunda, hava yatağı haricinde hastanın temizlik programı doğru yapılmalıdır.Boru biçimli pnömatik yatak, bu pnömatik yatak modelinde bir boru şeklinde birbirine paralel yerleştirilmiştir. Bu havadar yatak baklava modeline benzemektedir. Hava bir hava odasına akarken, paralel konumda bulunan kanaldaki hava çözülür. Bu durumda, hastanın kan dolaşımını hızlandıran yatağın yarasını önlemek için cilt üzerindeki baskıları değiştirilir.

Havalı Yatak

Bu modelde birkaç farklı ürün var. Örneğin, bazı boru modelleri + B hava yastığı, bazı modeller A + B + C sistem çalıştırma mekanizmalarına sahiptir. Hava hasta yatakları fiyatları incelendiğinde A + B modelinin A + B + C modelinden daha uygun olduğu görülmektedir. A + B + C tipi yatak yaraları önlemek için diğerlerinden daha başarılıdır. Düzey 4 yatak yaraları da koruyucu etkiye sahiptir. Konum emici model hava yatağı, hastaya belirli bir açıda sağ veya sol pozisyon verir. Normal koşullar altında, sürekli olarak yatan bir hasta iki saatte bir sağa veya sola değiştirilmelidir. Bu, hastanın derisinde basınca bağlı cilt yaralarının oluşmasını engeller. Bu pozisyon hava yatak modeline dayanmaktadır A + B + C sistemi çalışıyor. Havayolu hasta yatağının fiyatlarında A + B + C pozisyonuna sahip olan havadar hasta yatakları fiyat olarak incelendiğinde diğerlerinden daha pahalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here