SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım İle İlk Sıralara Yükselmek Zor Değil

0
16
SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım, Müthiş bir web sitesi hazırladınız – tebrikler! Şimdi yapmanız gereken, insanları buraya getirmektir. Web sitenizin Google ve Bing gibi arama motorlarında yüksek olması için, “Arama Motoru Optimizasyonu” veya SEO dünyasıyla ilgili biraz bilgi edinmeniz gerekir. Birçoğu bu konudan utangaç olsa da, aslında birçoklarının korkutan canavar değil.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Aslında, Wix en iyi SEO’ya sahiptir ve kendi web siteniz için gücünü kolayca kullanabilirsiniz. Doğru yönde atılan ilk adım, web sitenizi optimize etme işlemi boyunca adım adım ilerleyecek yeni ve ücretsiz Wix SEO Wiz – kullanıcı dostu bir araç kullanmaktır. Web’deki pek çok web sitesi bugün sitenizde, sitenizin Google’da birincil olarak yer alacağından emin olmanın hiçbir yolu yoktur.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım ancak, sitenizin sıralamasını gerçekten iyi yapma şansını artırmak için yapabileceğiniz çok basit şeyler vardır. Bize bir saatlik zaman verin (ya da daha az!) Ve Wix’in SEO’su ve sitenizi nasıl artıracağınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi göstereceğiz. “Onu ölçemiyorsanız, iyileştiremezsiniz” dediklerini biliyorsunuz. Arama Motoru Optimizasyonu ölçümünde başarı için kritik önem taşıyor. Elbette, anahtar kelime sıralamaları SEO’nun mükemmel bir ölçüsüdür.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Daha yüksek anahtar kelimeler daha yüksek trafik anlamına gelir, değil mi? Ancak, yalnızca anahtar kelimelerle ilgili olarak raporlama pazarlamacının rolünü devalüe eder ve SEO’nun kuruluş için neden önemli olduğunu tam olarak görmez. Anahtar kelime sıralamasının ötesine geçmek, pazarlama ekiplerinin gerçekten önemli olanı vitrine çıkarmasına olanak tanır: organik arama, işletmenin gelirini ve kârını getirir.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Neyse ki, SEO ölçümü için en iyi araçlardan biri serbestçe bulunur ve muhtemelen zaten web sitenize yüklenmiştir – Google Analytics! Bu açık gözükebilir. Kaç şirketin genel web sitesi trafiğinde bir düşüş gördüğünden ve trafik kaybının organik arama trafiğinde bir düşüşe bağlı olduğuna karar verdiği anda hep şaşırıyorum.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Çoğu zaman biraz daha derin kazma, diğer trafik kaynakları aşağıya düşerken genel trafik düşüşüyle ??sonuçlanan organik trafiği açıkça ortaya koyabilir. İdeal olarak, alan adı URL’niz nesnel sözcük öbekleri cümlesine katılır. Bu, sitenizi, objektif catch-cümlecik cümlesi için derecelendirmek için belirli bir ilgi noktası sağlar. Örneğin, objektif catchfrase ifadeniz “piyano ayarlama” ise, bir alan adı seçerseniz, örneğin “seolanse.com” size dikkate değer bir tercih noktası verir.

SEO Nasıl Yapılır

Güvenilir olmaktan başka hiçbir şey değil, en iyi dotcom isimlerinden büyük kısmına şu ana kadar alınmış olan, ancak biraz yaratıcılığa sahip olmakla birlikte, nesnel sözcük öbekleri katılmış iyi bir adla sık sık bir araya getirebilirsiniz. SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Başlık etiketiniz, sayfanızdaki en hayati bileşentir ve 70 karakterin içinde tutulmalıdır. Başlıklarınızı doldurmayın, ancak başlığınıza sayfanızın en kritik kelime kelimesini de eklediğinizden emin olun. Başlık etiketleri ile hatırlamak için diğer önemli olan şey, aynı başlığın sitenizdeki sayfalardan sayfaya rehash edilmesinden kaçınmaktır; sitenizdeki her sayfa veya yayın, çeşitli veya ilgili bekçi kelimeleri için optimize edilmiş, alternatif bir başlıktan yararlanmalıdır. Muhtemelen yaratıcı, dikkat çekici başlıklar yazmak için eğitildiniz.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Kariyerinizi çevrimiçi ortamda yazmaya başlamadıysanız, yaratıcılığın bu kullanımı genellikle arama motorları tarafından fark edilmeyecek başlıklar halinde sonuçlanır. Bir arama motorunun görüşünde yalnızca başlıktaki anahtar kelime öbeğini kullanan bir hikaye zayıftır. Bir hikayeyi anlatan bir muhabiri göndermek ve raporuyla birlikte gitmek için haberi veya mülakatı detaylandırmadan geri gelmesini sağlamakla eşdeğerdir.

SEO

Yine de, SEO için bir sanat var. Siyah şapka SEO hile ve kötü SEO alışkanlıkları veya sitenize cezalandırılacak kaçınmalısınız. Hatırlanması gereken tüm SEO ipuçlarından bir tanesi, sizi bir arama motorunun radarından düşürmekten kurtarabilir. Her makalede akıllıca anahtar kelime öbeğinizi kullanın; böylece arama sonuçlarının üst kısmına spam göndermeye çalışıyormuş gibi görünmezsiniz.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Anahtar kelime öbeğiniz bir yiyecek sürücüsü ile ilgiliyse, alt etiketinizde ve başlığınızda kullanın. “Tri-Cities food drive” anahtar sözcük öbeği alt etiketiniz “Tri-Cities yiyecek sürücüsü için bağışlanmış ürünlerin resmi” olarak okuyabilir. Başlığınız “Cömert bağışçılar 35. yıllık Tri-Cities yiyecek sürücüsü için 15.000 dolar kazandı” anahtar sözcüğünü güçlendirecek. Bir ay sonra önemli bir düşüş yapan bir bağlantı bulduğunuzda, nedenini anlamaya çalışın.

SEO Nasıl Yapılır Resimli Anlatım Hikaye haberini kaybetti mi? Lokal lise futbol takımının devlet şampiyonasına giden yolda olan bitmesi artık takımın kaybedildi mi? Makalenizin güncelleştirilmesi veya yeniden optimize edilip edilmeyeceğini görmek için yeniden değerlendirin. Güncel olmayan içerik veya kötü bağlantılar, makalenizin okuyuculara arama motoru yerleşiminizi etkileyebilecek kötü bir kullanıcı deneyimi sunmasına neden olan kadar basit olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here