SunExpress

0
18
SunExpress
SunExpress

SunExpress, En Ucuz Uçuş Hattı Hava yolculuğunun yaygın olduğu ülkemizde, en ucuz uçak bileti bulmaya çalışıyorlar. ucuzauc.com.tr, 2003 yılından beri kullanıcıların bu ihtiyaçlarını karşılayan ve uçak bilet fiyatlarını en ucuz fiyattan en pahalı olana kadar yerel ve uluslararası uçak bileti fiyatlarını sıralayarak kolaylıkla seçme imkânı sağlayan çevrimiçi bir uçak bileti satış sistemidir. Ayrıca, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Uluslararası Yolcu Taşımacılığı Birliği’nin ucuzauc.com.t, turizm acentelerinin bir üyesidir. Sitede, Türk Hava Yolları, Atlasjet, Onur hava, Borajet, Anadolujet ve SunExpress uçak bileti satışları yapılmaktadır. Ucuz ucuz uçak bileti yanında firmanın Sunduğu Hizmetleri ucuzauc.com.tr.

SunExpress

Vize işlemleri, sözleşmeli kurumlar, tur, tatil ve kongre organizasyonları, fuar ve gemi turları, kiralık araç ve havaalanı transfer hizmetleri için indirim uçak bileti ağlanması. Şirket Avantajları Havayolu biletleri şirket aracılığıyla alındığında, mevcut havayolu şirketlerinin mevcut kampanyaları ve uçuş detaylarına, fiyat, zaman, uçuş sınıfı bilgi filtreleme sistemi, aktarma ve ilave uçuşlara kıyasla erişilebilir, tüm servislere mobil, kart taksitle. Site aynı zamanda çevrimiçi check-in imkanı da sunuyor ve kullanıcılar bu görevlerin tümünü çok kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabiliyorlar. Örneğin; Sunexpres 3 ila 4 dakika içinde tamamlanabilir. Kampanyalar Sitenin ana sayfasında kampanyalar için ayrı bir alan var ve bu kampanyalar her gün güncelleniyor. Örneğin, SunExpress hava yollarının kampanyalarına bakmak.

https://ucuzauc.com.tr/sun-express-ucak-bileti

Şirketin yolcularına ücretsiz bagaj ve el bagajı ağırlığı diğer şirketlerden daha yüksektir, indirimler çevrimiçi sistemden yapılan ek bagajlara uygulanır ve içecekler kolayca görülebilir. Site Online Hizmetleri Güvenli mi? Şirket, tüm işlemlerin 3D doğrulama ve SSL güvenlik bağlantısı ile yapıldığından tamamen emin. Üyelik işlemleri iptal edilebilir ve kişisel bilgiler aynı anda silinebilir. Çevrimiçi ödeme yöntemleri için kullanılan kredi kartı bilgileri kesinlikle gizlidir ve üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Tüm işlemler kullanıcı adı ve parola ile yapıldığından, hiç kimse bu hesaplara erişemez.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here