THY - THY Uçak Bileti
THY - THY Uçak Bileti

THY, Pek Çok Alanda Sağlanan Üstünlük. Bir hava yolu kendini THY Uçak Bileti ne kadar. Çok noktada kanıtlayabilir sorusuna verilebilecek. En mantıklı cevap Türk Hava Yolları kalitesinde gizli. Şöyle ki, firma Avrupa’nın en iyi hava yolu olarak arka arkaya. Beş defa gösterilmesinin yanı sıra üstün hizmet kalitesi. Ve uçaklarda ikram edilen yemeklerin lezzeti. Bakımından da göz dolduruyor. Gerçekten firmanın kendisine ait yiyecek içecek firması her yolcuya ikram edilecek olan yemeği özenle hazırlayarak sunum gerçekleştiriyor.

THY Uçak Bileti

Hatta sırf bu hizmeti daha nitelikli hale getirebilmek maksadıyla uçakların pek çoğunda alanında uzman uçan şefler de yer alıyor. Bu şefler, dünya mutfağının seçkin ürünlerini yolculara sunmakla görevli. Çok Sayıda Ödül. Firma pek çok uluslararası kuruluş tarafından da çok sayıda ödüle layık görülüyor. Üstelik layık görüldüğü ödüller arasında en iyi lounge. Hizmeti tarzında önemsiz gibi görünen ancak esasında. Çok şeyi değiştiren türde olanlar da bulunuyor. Bu ödüllerin yanı sıra uçaktan memnuniyetsiz ayrılan tek bir yolcunun dahi bulunmaması THY firmasının niteliğini kanıtlamak adına tek başına yeterli.

THY

THY Uçak Bileti, En Geniş Uçuş Ağı. Buna ek olarak firma bazı niceliksel üstünlüklere de sahip. Bu üstünlüklerin başında Türk Hava Yolları adına adeta bir övünç kaynağı olan dünyanın en çok noktasına uçması yer alıyor. Üstelik bu sıfat her geçen gün biraz daha sağlam temele oturuyor. Şöyle ki, pek çok hava yolunun uçmadığı noktalara uçuşlar düzenleyerek yolcuları gidecekleri her yere en konforlu şekilde ulaştırmayı başarıyor. Bu noktalardan sonuncusu ise Semerkant. Özbekistan’daki bu tarihi şehirde yer alan havalimanında da bundan böyle Türk bayrağı dalgalanacak gibi gözüküyor.

Ucuza Uç

Teknolojik ve Genç Filo. Firmanın büyük bir kısmı devlete ait. Bu bakımdan denetim en üst düzeyde. Esasında hizmet kalitesinin en üst düzeyde olması ve filonun genç yaşını korumasının altında yatan başlıca sebep bu. Gerçekten THY dünya üzerindeki en genç filolardan bir tanesine sahip. Üstelik bu genç filonun bünyesinde en son teknoloji ile donatılmış olan geniş gövde uçaklar da yer alıyor. Bu uçaklar sayesinde dünyanın her yerine aktarmasız uçuş gerçekleştirmek mümkün oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here