Uçak Bileti Adana

0
55

Uçak Bileti Adana, yanı sıra Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olma ayrıcalığına ve 3.45 milyonluk nüfusa sahip en kalabalık şehrimizden biridir. Akdeniz’in varlığının etkisiyle Türkiye’nin en sıcak yılları diğer şehirler kadar yüksek kaldı. Kar, kışın olması muhtemel değildir ve ılıman iklim hakimdir. Yazlar kıvrımlı bir kurak iklim görülebilir. Çukurova Bölgesi’nin en eski kenti olarak bilinen Uçak Bileti Adana Tepebağ Höyüğü, muhteşem doğa manzaralarına sahip Seyhan Nehri, Roma dönemine ait Taşköprü, Kazancılar Pazarı, Büyük Saat etrafında bulabilirsiniz. Bölgedeki en büyük hamam Piri Paşa, sudaki Irmak Hamamı ve 1700’lü yıllarda inşa edilen Yeni Cami tarafından yaptırılan Ramazanoğulları Konağı, görülmesi gereken diğer yerlerdendir. Adana’nın Karaisalı, Yüreğir, Seyhan, Sarıçam ve Çukurova en büyük beş ilçesidir. Adana’ya hava, demiryolu ve karayoluyla ulaşılabilir.

Uçak Bileti Adana

Uçak Bileti Adana Kentteki Şakirpaşa Havaalanı ve İncirlik Havaalanı askeri amaçlarla kullanılıyor. Şehiriçi ulaşımı kolaylaştırmak için 13 istasyona sahip bir metro istasyonuna sahip olan Adana’da şehir merkezi dışında aşırı trafik yoktur. Türkiye’nin Akdeniz ve Doğu Anadolu’da beşinci büyük şehri olan Adana’nın Seyhan ilçesinin merkezinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’yı dünyayla buluşturuyor. Uçak Bileti Adana Şehrin merkezi olarak düşünülen Yüreğir, Kayalıbağ ve Reşatbey ilçeleri 5 kilometre uzaklıktadır ve şehre havaalanından ulaşmak çok kolaydır. 135 numaralı Belediye otobüsü, Adana’nın en yoğun nüfusu ile Seyhan ilindeki Şakirpaşa Havaalanı’na gidiyor. Girne Bulvarına ve Çukurova Üniversitesi’ne bağlı Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na, havaalanı çıkışındaki duraklardan alabileceğiniz otobüs ile ulaşabilirsiniz. Havalimanı ayrıca 569 araç kapasiteli açık otoparka sahiptir.

https://ucuzauc.com.tr/ucak-bileti/1340/adana

Uçak Bileti Adana Havalimanının çıkışında bulunan Peace Boulevard’ı takip ederek Turhan Cemil Beriker Bulvarını takip ederseniz, bu yol sizi şehir merkezindeki Sabancı Camii, Girne Bulvarı, Yüreğir Otogarı ve Adana Arkeoloji Müzesi’ne götürür. Türkiye’nin Akdeniz ve Doğu Anadolu’da beşinci büyük şehri olan Adana’nın Seyhan ilçesinin merkezinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’yı dünyayla buluşturuyor. Uçak Bileti Adana Şehrin merkezi sayılan Yüreğir Havaalanı’na, Kayalıbağ mahallesine ve Reşatbey ilçesine yaklaşık 5 kilometre uzaklıktaki havaalanına ulaşmak çok kolay. Havaalanına her saat 06.00 ile 19.00 arasında ve her saat başında havaalanından ve Çukurova Üniversitesi puanlarından gelen 135 numaralı otobüsle şehir merkezinden ulaşabilirsiniz. Uçak Bileti Adana Otobüs durağından geçen Turhan Cemal Beriker Bulvarını geçerken, şehrin tek metro Akıncılar – Hastane Metro’su ile de geçerek bunu yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here